Sık Sorulan Sorular

Size nereden ulaşabilirim?

Bize hello@brunosociety.com adresine e-mail göndererek ulaşabilirsin. Müşteri hizmetleri ekibimiz en kısa sürede geri dönecektir. Yanıt için 24 saate kadar beklemeni rica ederiz. Müşteri hizmetleri ekibimiz, Pazartesi - Cuma günleri arasında haftanın 5 günü hizmet vermektedir. Hafta sonları veya resmi tatillerde gönderilen sorular bir sonraki iş günü cevaplandırılacaktır.

Sipariş teslimat süresi ne kadardır?

Siparişleriniz 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Paketinin gönderimi sağlandığında takip numarası içeren bir gönderi bildirimi paylaşacağız.

Satış mağazanız var mıdır?

Şimdilik yalnızca online mağazamız mevcuttur. 

Hangi beden bana uygun olur?

Beden ölçüleri tablosunda her ürünün ölçülerine ayrıntılı şekilde erişebilirsin. Ayrıca, sorun olursa hello@brunosociety.com adresine e-mail göndererek bize ulaşabilirsin, sana en uygun bedeni bulmana yardımcı olacağız. 

Hangi beden köpeğime uygun olur?

Beden ölçüleri tablosunda her ürünün ölçülerine ayrıntılı şekilde erişebilirsin. Her beden için referans cinsler ve ürünlerimizi giyen dostlarımızın vücut ölçüleri belirtilmiştir. Köpeğinin vücut ölçülerini doğru şekilde ölçmene yardımcı olacak yönlendirmeye köpek beden ölçüleri sayfasında erişebilirsin. Ayrıca, sorun olursa hello@brunosociety.com adresine e-mail göndererek bize ulaşabilirsin, dostun için en uygun bedeni bulmana yardımcı olacağız.

Ürünlerin beden ölçülerine nereden ulaşabilirim?

Her ürün sayfasından beden ölçüleri tablosuna ulaşabilirsin. Ayrıca, tüm ürünlerin beden ölçülerinin bir arada bulunduğu tabloya sayfa alt bilgi bölümünde ulaşabilirsin. 

Bir ürün hakkında daha fazla bilgiye nereden ulaşabilirim?

Tüm ürünlerimizin özelliklerine kendi ürün sayfalarından ulaşabilirsin. Başka soruların olursa bizimle hello@brunosociety.com adresinden iletişime geçebilirsin.

Aldığım ürün hasarlı veya kusurluysa ne yapmalıyım?

Sunduğumuz tüm ürünlerin en yüksek standart ve kalitede olmasını sağlamaya çalışıyoruz. Ancak, kusurlu veya hasarlı bir ürünle ilgili bir endişeniz varsa, konuyu gözden geçirebilmemiz için lütfen hasarı gösteren fotoğrafı içeren e-postayı; sipariş numarası, ad soyad ve e-posta adresiniz ile hello@brunosociety.com adresine gönderiniz.

İstediğim ürün tükenmişse yapabileceğim bir şey var mı?

İkonik ürünlerimizi yıl boyunca stoklarımızda tutmaya çalışıyoruz. Sezonluk ürünlerimizin stoklarının yenileneceğini garanti edememekteyiz. Bununla birlikte, tükenen herhangi bir ürün hakkında stok yenilenmesine dair bilgi almak için bize hello@brunosociety.com adresinden ulaşabilirsin. 

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

Giriş sayfasındaki “Şifremi unuttum” linkine tıklayıp siteye üye olurken kullandığın e-posta adresini giriniz. Siteye giriş yapmak için kullandığın şifreyi içeren bir e-posta gönderilecektir.

Kargolama ücretiniz ne kadardır?

Kargo ücretimiz 1500 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz, 1500 TL'ye kadar olan siparişlerinde ise 49 TL'dir.

Siparişlerim hakkında nasıl bilgi alabilirim?

E-posta adresinize gönderilen kargo takip kodu ile siparişini takip edebilirsin.

Siparişim gecikti, ne yapmalıyım?

Bizimle hello@brunosociety.com adresinden iletişime geçebilirsin. Detayları alabilir ve dilerseniz siparişini iptal edebiliriz.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğün paketleri, teslim aldığın kargo yetkilisinin önünde açıp kontrol etmeni tavsiye ederiz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almadan geri iletebilirsin. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının sorumluluğunun kalmadığını kabul etmiş olduğunu unutma.

Verdiğim siparişi iptal edebilir miyim?

Verdiğin siparişi hello@brunosociety.com adresine e-mail göndererek iptal edebilirsin. Kargo transfer merkezine gönderilen ya da takip kodu atanan siparişler için ise iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir ve iade sürecinin izlenmesi gerekmektedir.

Değişim işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Değişim opsiyonumuz bulunmamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünü iade etmeniz ve doğru ürün için yeni satın alma işlemi yapmanızı rica ederiz. Satın aldığınız ürünleri iade etmek isterseniz teslim aldıktan sonra 14 gün içinde Türkiye genelinde bulunan Yurtiçi Kargo şubelerine BSG TASARIM A.Ş. / 901146972 iade kodunu ileterek ürünleri ücretsiz bize gönderebilirsiniz. Ürünler tarafımıza ulaştığında iadeniz sağlanacak ve bilgilendirme e-posta aracılığıyla iletilecektir.

İade işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Türkiye genelinde bulunan Yurtiçi Kargo şubelerine BSG TASARIM A.Ş. / 901146972 iade kodunu ileterek ürünlerini ücretsiz iade edebilirsin. İade Talebini içeren e-mail’i; sipariş numarası, ad soyad ve e-mail adresin ile hello@brunosociety.com adresine gönderebilirsin.

Ürünümün iadesi kaç gün içinde hesabıma gelir?

Geri ödeme 1-3 iş günü içinde işlenecektir.

İlk kez sipariş vereceğim, indirim alabilir miyim?

Tüm yeni müşterilerimizi ilk alışverişlerinde %10 indirimle Bruno Society'ye bekliyoruz. Bu indirimden yararlanmak için bültenimize üye olman ve e-posta adresini onaylaman gerekmektedir.

Hangi ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz? 

IYZICO ödeme altyapısı üzerinden Visa, MasterCard ve diğer tüm kredi kartlarını kabul ediyoruz.